23 februari 2010
Trinny & Susannah komen naar België en zijn op zoek naar 20 dames die zich willen laten restylen!
Tijdens het Warm Welkom Weekend, het shoppingweekend van Mechelen, zakken de Britse stijlgoeroes Trinny & Susannah af naar Mechelen. Voor het nieuwe Vitaya-programma "Trinny & Susannah: Missie Vlaanderen" nemen de dames talrijke Vlaamse vrouwen onder handen. Op vrijdag 12 maart gaan ze in Mechelen op zoek naar 20 uitverkorenen die zich willen laten restylen en 's avonds hun nieuwe look willen showen op de "Catwalk Extravaganza".
Wie kans wil maken op een persoonlijke restyling door het Britse duo, houdt best die vrijdag vrij. Om 9u houden Trinny & Susannah een groepscasting op de Grote Markt. De 20 geselecteerden worden vervolgens een hele dag geadviseerd en begeleid. 's Avonds mogen ze hun nieuwe look showen!
Iedereen wordt 's avonds in de Oude Mechelse Vleeshalle uitgenodigd om de grote slotshow live mee te maken. Ook daar krijgen de aanwezigen nog stijladvies en tricks mee. Het evenement gaat van start om 18u, iedereen is welkom vanaf 17u.
Het programma "Trinny & Susannah: Missie Vlaanderen" zal vanaf eind maart op Vitaya te zien zijn!
reacties
reageer ook »info@kousenshop.be
Dinsdag 29 november 2011 - 22u27
Magic Knicker zijn ook verkrijgbaar op http://kousenshop.be, korting te verkrijgen op onze facebook pagina: http://www.facebook.com/kousenshop.be
info@kousenshop.be
Dinsdag 29 november 2011 - 22u26
Magic Knicker zijn ook verkrijgbaar op http://kousenshop.be, korting te verkrijgen op onze facebook pagina: http://www.facebook.com/kousenshop.be
tr5589@gmail.com
Vrijdag 11 februari 2011 - 10u34
Regelmatig zie je Trinny en Susannah op Vitaya verschijnen... nu is de hele collectie Magic Knickers en Shapewear ook online verkrijgbaar bij de belgische online shop Silk in a Box. http://www.silkinabox.com
Reageer ook