
2de editie van De Winkelstraat
De Winkelstraat brengt kleine producenten en verkopers samen op één dag in de Leuvense Sportoase om aan iedereen de kans te bieden hun producten, die soms enkel via het web verkocht worden, aan te raken en de kwaliteit in het echt te ervaren.
Een tweede editie
Na het succes van de eerste editie was er geen twijfel mogelijk over een vervolg. Voor deze uitgave is de oppervlakte bijna verdubbeld en het aantal standhouders opgetrokken naar 50 waarbij veel rekening is gehouden met een grote diversiteit aan kwalitatieve producten. Je vindt er allerlei hippe spullen, handgemaakte mode-accessoires, design voor in huis, (kinder)kledij en meer….
Professionele producenten
Ann Van Velthoven (www.tant-an.be): De Winkelstraat is zeker geen hobbybeurs. Alle standhouders zijn professioneel actief en gericht op verkoop van hun producten via verschillende, veelal online kanalen. De Winkelstraat biedt hen een mogelijkheid om klanten in de streek rond Leuven te bereiken. Het aantal aanvragen van standhouders voor deze editie was overweldigend, vertelt Bieke Delrue (www.tabibi.be). We hebben niet iedereen kunnen uitnodigen maar hierdoor hebben we wel een heel divers aanbod kunnen samenstellen!
Gezellige sfeer
We kijken uit naar de gezellige drukte van de vorige keer. De Sportoase biedt de bezoekers naast vlotte bereikbaarheid ook voldoende parking, eetgelegenheid, het zwembad en kinderopvang. Dicht bij het centrum van Leuven heb je alle ingrediënten om er een leuke daguitstap van te maken., aldus Marleen Phillipart (www.colourfuldots.be).
Toegang: gratis
Bancontact aanwezig
Meer informatie over De Winkelstraat vind je op www.dewinkelstraat.com
De deelnemende standhouders vind je terug op www.dewinkelstraat.com/winkels