
Alden Biesen wordt Villa Léhar tijdens Zomeropera
Wie deze zomer naar Limburg afzakt, reist meteen ook een klein beetje naar Oostenrijk. Want voor deze editie van Zomeropera wordt de landcommanderij van Alden Biesen omgedoopt tot Villa Lehár, het zomerhuis van Franz Lehár.
De mooiste operettes in een indrukwekkend decor, dat is de Zomeropera van Alden Biesen. Het festival staat dit jaar in teken van Franz Lehár, en dus wordt de landcommanderij tijdelijk omgedoopt tot Villa Lehár in Bad Ischl. De Oostenrijks-Hongaarse componist schreef in zijn zomerhuis niet alleen de mooiste operettes, het was ook de thuis van een unieke kunstcollectie. En zo komt het dat Villa Lehár vandaag nog steeds te bezoeken is als museum.
Muzikale rondleiding
Wie een plekje reserveert bij de Zomeropera van Alden Biesen krijgt een muzikale rondleiding met herkenbare melodieën en verborgen pareltjes van de opera en operettemuziek uit de eerste helft van de twintigste eeuw. En dat in het prachtige decor van de binnenkoer van Alden Biesen.
Zomeropera Villa Lehár vindt plaats van 19 mei tot en met 23 juni. Meer info en tickets op de website van Zomeropera.
WE HEBBEN NOG MEER ARTIKELS VOOR JOU:
- Eerste keer in Amsterdam? 9 tips voor een toptrip
- Valencia voor beginners: 7x dit moet je doen
- 5x duurzaam overnachten in luxe en comfort
Volg ons op Facebook, Instagram, Pinterest en schrijf je in op onze nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van alle nieuwtjes!