
Norfolk biedt massages aan
24 aug 2009
Reis je binnenkort met de ferry naar Engeland? Dan kan je vakantie vanaf nu superontspannend beginnen. Aan boord van de grote schepen kan je nu immers genieten gan een professionele hoofd, nek en bovenrug massage!
De ferrymaatschappij Norfolkline die vaart tussen Duinkerke en Dover is gestart met een nieuwe, service voor zijn passagiers…Met ‘Chill on the Channel’ kan je als reiziger tijdens de twee uur durende overvaart genieten van een ontspannende hoofd, nek, en bovenrug massage! De massages worden uitgevoerd door gediplomeerde masseurs. De prijzen variëren, maar meestal komt het prijskaartje op 8 euro.
Op de drie ferry’s van Norfolkline kan je tijdens de afvaart van 10u, 12u en 14u vanuit Duinkerke en Dover genieten van de nieuwe service. Een vakantie richting Engeland, kan dus superontspannend beginnen. Voeg daarbij de grote ruimte, het comfort en de kindvriendelijkheid van de schepen, en je bent zo in vakantiestemming.